Dotychczasowi zwycięzcy:
"Przebojowy Muzyk"
"Przebojowy Muzyk" 2014 - Jan Marczuk
"Przebojowy Muzyk" 2012 - Klaudia Milczarczyk
"Przebojowy Muzyk" 2011 - Hanna Wiśniewska
"Przebojowy Muzyk" 2010 - Hanna Wiśniewska
"Przebojowy Muzyk" 2009 - Basia Gałaj
"Przebojowy Muzyk" 2008 - Leonard Do
"Mały Przebojowy Muzyk"
"Mały Przebojowy Muzyk" 2014 - Julia Kamińska
"Mały Przebojowy Muzyk" 2012 - Piotr Zubek
"Mały Przebojowy Muzyk" 2011 - Maja Kwiatkowska
"Mały Przebojowy Muzyk" 2010 - Albert Do
"Mały Przebojowy Muzyk" 2009 - Anna Fałkowska
"Mały Przebojowy Muzyk" 2008 - Albert Do
"Przebojowy Zespół" (tytuł przyznawany od 2011 roku)
"Przebojowy Zespół" 2012 - "Ona i My"
"Przebojowy Zespół" 2011 - Zespół "Sonore"
Dotychczas wyróżnieni zostali:
Wyróżnieni "Przebojowy Muzyk"
Wyróżnienie 2014 - Krzysztof Knapczyk
Wyróżnienie 2014 - Aleksandra Cedrowska
Wyróżnienie 2014 - Paweł Ziółkowski
Wyróżnienie 2014 - Inga Kucharska
Wyróżnienie 2014 - Paulina Serwatka
Wyróżnienie 2014 - Julia Strączek
Wyróżnienie 2014 - Barbara Małecka
Wyróżnienie 2012 - Marta Majek
Wyróżnienie 2012 - Zofia Stecka
Wyróżnienie 2012 - Agnieszka Bieńkowska
Wyróżnienie 2012 - Krzysztof Knapczyk (wraz z tow. muzykami)
Wyróżnienie 2012 - Aleksandra Cedrowska
Wyróżnienie 2012 - Mateusz Kurkowski
Wyróżnienie 2011 - Aleksandra Murawska
Wyróżnienie 2011 - Katarzyna Obidzińska
Wyróżnienie 2011 - Hubert Konarski
Wyróżnienie 2011 - Paulina Niezgoda
Wyróżnienie 2011 - Karolina Szczepanik
Wyróżnienie 2010 - Krystian Walczak
Wyróżnienie 2010 - Basia Gałaj
Wyróżnienie 2010 - Elżbieta Sandel i Franciszek Zgorzałek
Wyróżnienie 2009 - Leonard Do
Wyróżnienie 2009 - Andrzej Kołakowski
Wyróżnienie 2009 - Martyna Jakubiak
Wyróżnienie 2008 - Mikołaj Kasperczak
Wyróżnienie 2008 - Mateusz Pietrak
Wyróżnieni "Mały Przebojowy Muzyk"
Wyróżnienie 2014 - Ada Rudzińska
Wyróżnienie 2012 - Joanna Wójcicka
Wyróżnienie 2012 - Zespół dziecięcy "Liliput"
Wyróżnienie 2009 - Mikołaj Wierszycki
Wyróżnienie 2009 - Marysia Pietrak
Wyróżnienie "Przebojowy Zespół" (przyznawane od 2011 roku)
Wyróżnienie 2012 - Trio fletowe - specjalne wyróżnienie
Wyróżnienie 2012 - Zespół "Finezja"
Wyróżnienie 2011 - Pani Halina Waszkiewicz - Rosiek
Wyróżnienie 2011 - Piotr Jaszczuk